mgr inż. arch. Jakub Hendzel

AKTUALNOŚCI / BLOG

20 Grudnia 2013

Nowa strona domowa 

Nową i uaktualnioną stronę można już oglądać pod adresem:

http://hendzeljakub.wordpress.com

 

8 Czerwiec 2011

Kurs ATC Autodesk Revit Architecture

W dniach 6-8 czerwca dzięki współpracy ze Studiem Architektury z Krapkowic mogłem uczestniczyć w kursie Revit Architecture organizowanym przez CadExpres z Łodzi. Kurs trwający 18 godzin pozwolił mi na bliższe poznanie oprogramowania Revit. Program pozwala tworzyć pełną dokumentację budowlaną. Revit przypomina nieco Archicada, posiada wiele interesujących funkcji. Niestety mnie jako użytkownika Archicada nie przekonał. Praca z Revitem wydaje się bardzo skomplikowana. Program w wielu miejscach jest niedopracowany o czym mówił nawet sam prowadzący kurs.

11 Styczeń 2011

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA 2011

Miałem przyjemność uczestniczyć w targach Budma w Poznaniu.  Ponad tysiąc wystawców, wykłady, prezentację oprogramowania. Kilka naprawdę ciekawych produktów.

3 Październik 2010

Dino Park Krasiejów

Pawilon wystawowy zbierający wiele nagród architektonicznych. Architektura przez duże A. Plastikowe dinozaury jednak znacznie ciekawsze. (foto własne)

 

13 Sierpień 2010

Makabryła Roku 2007

Podczas powrotu z Poznania udało mi się sfotografować wieżę widokową przy moście Staromiejskim w Gorzowie Wielkopolskim-czyli najgorszy budynek roku 2007 według portalu bryła.pl ..szok (foto własne)

 

12 Sierpień 2010

Wizyta na budowie stadionu Lecha w Poznaniu

Miałem przyjemność znaleźć się na budowie jednej z aren Euro 2012. Nie zwróciwszy niczyjej uwagi wszedłem głównym wejściem na plac budowy i spokojnie wykonałem kilkadziesiąt fotografii. Dopiero po ok 20 minutach ochrona stadionu zorientowała się że nie jestem jednym z pracowników. Stadion imponujący pod względem wielkości.. architektonicznie niestety bez większych emocji. Mam nadzieję że do Euro popracują nad bezpieczeństwem i ochroną.. (foto własne)

Datenschutzerklärung
Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!